Svet-Stranek.cz
(Konfucius 28.9. 551 př.nl - 479 př.nl)

VENUŠE V BERANU 07.03.2018 (00:45 CET) - 31.03.2018 (06:53 CEST):"Zbabělost je, když víme co máme dělat, a neděláme to."

VENUŠE V BERANU 07.03.2018 (00:45 CET) - 31.03.2018 (06:53 CEST)

TAOISTICKO TANTRICKÉ MASÁŽE PRO MUŽE

Osobní výklad z Tarotových karet:

Minulost - Současnost - Budoucnost

Pomoc v rozhodování - Vyjasnění partnerských vztahů


E-mail: vyklad-karty@seznam.cz

Rezervace osobní schůzky Tel.: +420 773 251 996

Pondělí - Neděle 08.00 - 22.00 hod.

Davídkova 654/27, Praha 8 - Libeň

Soukromé parkování zdarma v objektu domu

I speak English, Deutsch, Pусски, Parlo italiano nativo
VENUŠE V BERANU 07.03.2018 (00:45 CET) - 31.03.2018 (06:53 CEST)
Kovový vodík

Odrazový můstek do spirituálních zážitků - Rok 11 - PF 2018

http://light-worker.cz/saturn-kozoroh-strelec-pluto


www.rebloggy.comwww.michaelshairbodymind.com


Lidský mozek

User-FastFission-brain.gif
CC BY-SA 3.0, Odkaz


Lidský mozek je řídící a integrační orgán nervové soustavy člověka. Řídí a kontroluje veškeré tělesné funkce, jako je činnost srdce, trávení, pohyb, řeč, ale i samotné myšlení, paměť či vnímání emocí.

Mozek lze zjednodušeně rozdělit na mozkový kmen, mezimozek a koncový mozek. Anatomicky se však dělí na tyto části: prodloužená mícha, Varolův most, Střední mozek, Mozeček, Mezimozek a koncový mozek.


Deprese

A man diagnosed as suffering from melancholia with strong su Wellcome L0026693.jpg
By http://wellcomeimages.org/indexplus/obf_images/08/94/72385f4ce252b5ca542b4c2dac36.jpg Gallery: http://wellcomeimages.org/indexplus/image/L0026693.html, CC BY 4.0, Link


Litografická rytina

Tento soubor nemá žádné informace o přiřazení.
Před použitím zkontrolujte jeho podrobnosti.

Muž diagnostikovaný jako trpící melancholií se silnou sebevražednou tendencí. Litografie, 1892, po výkresu Alexandra Johnstona z roku 1837 pro sir Alexandra Morisona. Ikonografické sbírky Klíčová slova: 1837; johnston, alexander; MELANCHOLIA; divoká kočka 38639; Deprese; Psychiatrie; Deprese; T. C .; Bethlem Royal Hospital (Londýn); Alexander Johnston; Alexander Morison; Byrom Bramwell
Braunovy sochy Ctností a Neřestí na Kuksu (37).jpg
Autor: DezidorFotografie je vlastním dílem, CC BY 3.0, Odkaz


Zoufalství (Neřesti)
Hospital Kuks - Lapidárium soch M. B. Brauna
Deprese je závažná, dlouhotrvající porucha psychiky projevující se snížením až vymizením schopnosti prožívat potěšení, pokleslými náladami jedince a patologickým smutkem.

Označení “deprese“ pochází z latinského deprimere – složeniny slov de (dolů) + primere (tlačit). Přesný překlad je uváděn jako utlačovat, umlčovat.

Dotyčný pociťuje často zmar a beznaděj, nedostatek motivace, neschopnost cítit potěšení (ahedonie), úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, také je někdy zvýšená agrese, malou sebedůvěru, únavu, zhoršenou pozornost a soustředění.

Jedná se o závažný, dokonce někdy i život ohrožující stav.

Reakce postiženého jedince na tento duševní stav je různá. Dotyčný může být podrážděný, agresivní a zlomyslný, nebo naopak unavený, tichý a klidný. Většinou mizí radostné reakce na pozitivní podněty a jedinec se může okolí jevit jako cynik.

Deprese se léčí antidepresivy, často v kombinaci s psychoterapií. Dle článku v českém National Geographic "jediní, kdo vidí svět realisticky, jsou lidé s těžkou depresí; zjistili to neurologové".

Saturn v horoskopu


http://light-worker.cz/slunce-v-rybach

Heinrich Rudolf Hertz
22. února 1857 Hamburk – 1. ledna 1894 Bonn


HEINRICH HERTZ.JPG
Autor: Robert Krewaldt, Kaiserplatz 16, Bonn – Cabinetphotograph, Kabinettfotografie, Volné dílo, Odkaz


Německý fyzik, který experimentálně ověřil Maxwellovy a Faradayovy teoretické předpoklady o šíření elektromagnetických vln, a tím odstartoval cestu k vývoji bezdrátového spojení.

Hertz micrometer resonator.png
By Rollo Appleyard - Retrieved December 30, 2014 from Rollo Appleyard, "Pioneers of Electrical Communication 5: Heinrich Rudolf Hertz" in Electrical Communication magazine, International Standard Electric Corp., New York, Vol. 6, No. 2, October 1927, p. 70, fig. 9 on http://www.americanradiohistory.com, Public Domain, Link


Je po něm pojmenována jednotka pro frekvenci – Hz.

Jeho nejslavnějším pokusem byl praktický důkaz šíření elektromagnetických vln z roku 1887. Přestože jejich šíření předpověděl Maxwell už v roce 1872, nebylo do té doby experimentálně prokázáno.

Hertz first oscillator.png
By Rollo Appleyard - Retrieved December 30, 2014 from Rollo Appleyard, "Pioneers of Electrical Communication 5: Heinrich Rudolf Hertz" in Electrical Communication magazine, International Standard Electric Corp., New York, Vol. 6, No. 2, October 1927, p. 66, fig. 3 on http://www.americanradiohistory.com, Public Domain, Link


Hertzova aparatura se skládala z obřího induktoru s jiskřištěm v jednom rohu místnosti a oscilátoru (dvou kovových koulí vzájemně vzdálených jen pětinu milimetru s připojeným kusem drátu coby anténou) ve druhém rohu. Po spuštění induktoru se objevily jiskry i na druhé aparatuře. Tím byl poprvé dokázán přenos elektromagnetických vln bez použití vodičů. Hertz dále dokázal i možnost nové vlny odrážet a lámat, tím prokázal, že mají stejný charakter jako světlo. Dalšími pokusy objevil fotoelektrický jev a katodové paprsky.

Hertz radio wave experiments - polarization filter.png
By George Washington Pierce - Retrieved December 17, 2015 from George Washington Pierce (1910) Principles of Wireless Telegraphy, McGraw-Hill Book Co., New York, p. 54, fig. 32 on Google Books, Public Domain, Link


Sám své objevy považoval za akademickou záležitost, ale jeho pokračovatelé je postupně dovedli až do podoby dnešních sdělovacích prostředků. Kromě elektřiny se zabýval i pružností, pevností a fluorescencí látek. Ve třicátých letech 20. století byly jeho spisy v Německu veřejně páleny kvůli jeho židovskému otci.


TransverseEMwave.PNG
By en:User:Hertzian - en:File:TransverseEMwave.PNG, CC BY-SA 3.0, Link


http://www.mzm.cz
www.Claudia Ghimel Prague Hotel Escort.cz

Tantra and Tao Massages with Claudia Ghimel

Výklad z Tarotových karet Praha

Dobré kartářky. CZ

Seznamka 69 - Erotická Seznamka Seznamka Hotinzerce - erotická inzerce Seznamka ABCsex - erotická inzerce Seznamka SexNavigace - erotická inzerce Seznamka4u - erotická inzerce

www.frekvence1.cz
banner


astrologer Rychard Silver
www.stribny.cz
Richard Stříbrný
make people GIFs like this at MakeaGif
návštěvníků stránky
celkem412 658